+421 903 903 899 [email protected]

Veríme, že víťazstvo je o tímovej práci.

O nás z minulosti až po súčastnosť

 

Základy našej spoločnosti boli založené na skúsenostiach už od roku 1990 , kde ako nadšenci opráv motorových vozidiel sme založili oficiálnu spoločnosť MŠ – AUTOCENTRUM.

Naše začiatky sú pozitívne poznačené a výnimočné skúsenosťami , ktoré sme v rokoch 1992 – 1995 získali vo Švajčiarsku.

Od roku 1995 – 1998 sme boli priamo súčinný ako zakladajúci členovia Mercedes Benz servis pre osobne a úžitkové vozidlá v našom regióne.

Neskôr sa naša hlavná činnosť sústreďovala na opravy motorových vozidiel po poistných udalostiach. Boli sme nútený sa dokonale oboznámiť s pribúdajúcimi značkami a typmi všetkých nových vozidiel a z tohto dôvodu pravidelne zdokonaľovať našu hlavnú činnosť.

Nakoniec v roku 2006 naše vysoké nároky a systémy kvalitných interných štandardov zaujali renomovanú spoločnost Porsche Slovakia.

Ako jediný a hlavný partner sme v regióne už v dvoch novootvorených prevádzkach opravili za obdobie deviatich rokov pre spoločnosť Porsche Slovakia viac ako 6.000 vozidiel. Medzi naše hlavné priority a ukážky dôslednosti patria opravy nových vozidiel, ktoré sú poškodené pri transporte k predajcovi. Táto činnosť vyžaduje dôslednosť akú ocenia iba skutočný znalci z tohto odboru.

V neposlednom rade sme dlhoročnými partnermi všetkých renomovaných poisťovní , ktoré nás oslovujú pri zložitých a odborných názoroch na opravy po poistných udalostiach.